FAQ

Najčastejšie otázky


Kedy mi bude mixér doručený ?
Pri objednaní počas pracovných dní do 11:00 v 98% prípadov nasledujúci pracovný deň.

Aké sú spôsoby doručenia ?
Objednávku si môžete nechať doručiť v rámci celého Slovenska na odberné miesta Packety a DPD alebo doručením na adresu kuriérmi Packety resp. DPD.

Aké sú spôsoby platby ?
Vašu objednávku môžete uhradiť online platobnou kartou cez platobnú bránu, pomocou Apple pay, Google pay, bankovým prevodom alebo dobierkou pri preberaní zásielky.

Ako skladovať mixér?
Mixér sa odporúča skladovať pri izbovej teplote. Neodporúčame mixér skladovať v chladničke, pretože by to mohlo poškodiť motor.

Môžem dať mixér do umývačky riadu?
Mixér nie je vhodný do umývačky riadu, použite prosím ručné čistenie.

Je možné doručiť produkt aj do Českej republiky ?
Áno, v procese platby si môžete zvoliť odberné miesta a doručenie na adresu prostredníctvom Packety na celom území Českej republiky.

Ako sa mixér nabíja?
Mixér je dodávaný s bezdrôtovou USB nabíjačkou, ktorú je možné zapojiť do zásuvky pomocou adaptéra ale taktiež do notebooku, počítača, USB portu do auta alebo do prenosného externého zdroja. Počas nabíjania bude svetlo na základni blikať a po nabití začne svietiť.

Ako dlho vydrží mixér do ďalšieho nabitia?
Plne nabitý mixér Fresh Juice vydrží približne 15 použití. Tvrdšie zmesi mrazeného ovocia alebo ľadu môžu spotrebovať energiu batérie rýchlejšie.

Je možné mixovať ľad alebo mrazené ovocie?
Mrazené ovocie a ľad mixér rozmixuje, odporúčame však používať menšie kúsky ovocia a ľadu, aby nedochádzalo k rýchlejšiemu opotrebovaniu čepele nožov a taktiež k rýchlejšiemu vybitiu batérie.

Je možné mixovať horúce tekutiny?
V mixéri sa nesmú používať žiadne horúce tekutiny. Ľadové čaje, ľadové čokolády, ľadová káva a ľadový čaj sú skvelé náhrady. Pred pridaním do mixéra nechajte čaj a kávu vychladnúť.

Mixér mi nejde zapnúť. Ako mám postupovať?
Pokiaľ sa vám mixér nedarí zapnúť, skontrolujte prosím, či je nabíjacia základňa a priesvitná nádoba v správnej polohe. Správna poloha je vtedy, ak sú svetelné kontrolky zarovno s nadpisom. Jedná sa o bezpečnostnú poistku a pokiaľ nie je v správnej polohe, mixér sa nespustí.

Aka je záručná doba produktu?
Záruka je 24 mesiacov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz